Účetní

RB SERVIS Production spol. s r.o.

Místo práce
Havlíčkův Brod, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme novou účetní do malé firmy, která bude zodpovědná za správu finančních záznamů a dokumentace společnosti. Účetní bude mít na starosti vedení účetnictví, kontrolu plateb a fakturace. Důležitou součástí práce bude také komunikace s dodavateli a interními odděleními firmy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

3 dny sick, smlouva na neurčito, stravenky, ...

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ideální kandidát by měl být samostatný, příjemný a komunikativní. Samostatnost znamená schopnost pracovat nezávisle a řešit problémy s minimální pomocí. Příjemnost je důležitá pro pozitivní pracovní prostředí a dobré vztahy se spolupracovníky. Komunikativnost je klíčová pro efektivní spolupráci a vyjednávání s různými partnery a kolegy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kovovýroba, zakázková výroba, zpracování plechu CNC, nové moderní prostředí , atd ...

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4777181  Datum zveřejnění: 8.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc