Koordinátor/ka výroby a skladů

RBQ SADY s.r.o. (MPSV)

Místo práce
8, 783 91 Medlov, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2015-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v zemědělství a zahradnictví (13112)

Pracoviště a kontakty

Firma:RBQ SADY s.r.o., IČ 01503821
Pracoviště:RBQ SADY s.r.o. - pracoviště Medlov, Králová 8, Medlov, 783 91 Uničov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2015-02-01
Mzdové rozpětí:od 16000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: podílí se na organizaci a řízení výroby, řídí malý kolektiv pracovníků, komunikuje s dodavateli a odběrateli, vede skladovou a fakturační evidenci, zadává a vyhodnocuje výběrová řízení, řídí uskladnění a expedici výrobků.

Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání (zemědělský nebo potravinářský obor výhodou), ŘP sk. B, pečlivost a samostatnost, znalost práce na PC - MS Office (znalost systému SAP výhodou), znalost AJ nebo NJ výhodou, trestní bezúhonnost.

Nabízíme: zajímavé zaměstnání v prosperující společnosti, osobní a profesní růst, zaškolení, zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na stravu, zaměstnanecké benefity. Nástup: únor 2015.

Prvotní kontakt je možný POUZE telefonicky PO - PÁ od 7:00 - 15:00 hod.

Poslední změna:2015-01-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 8274830702

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B