Obchodník s nemovitostmi

RE/MAX Vision

Mírové náměstí 109/33, Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Okres Děčín, Okres Litoměřice, Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
07.04.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové obchodní partnery pro podnikání pod křídly světové značky RE/MAX pro oblast Ústí nad Labem, Děčín a Litoměřice. Vybudujte si své podnikání se značkou, kterou zná 9 z 10 lidí. Nabízíme možnost propracovaného vzdělávání, marketingu, osobního a kariérního rozvoje. Veškeré informace Vám rádi řekneme na osobní schůzce či uvedených kontaktech.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- firemní telefon s neomezeným tarifem
- firemní automobil za vynikajících podmínek po 6 měsících zapracování
- svobodomyslné vzdělávání a programy osobního rozvoje podle vašeho gusta
- zázemí silné a progresivní společnosti

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Míra SKUTEČNÉHO přispění je pro nás víc než formální kvalifkace. Podporujeme rozmanitost našeho týmu co do věku, pohlaví, kultury, vzdělání a odborných zkušeností.

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

RE/MAX Vision je součástí realitní sítě RE/MAX působící po celém světě. Na trhu s nemovitostmi v Ústeckém kraji působíme letos desátým rokem a rozšiřujeme svou působnost do dalších měst našeho kraje. RE/MAX zná 9 z 10 lidí a klientské hodnocení kvality služeb dosahuje 9,58 z možných 10. Přijďte si s námi popovídat o možnostech rozvíjení vlastního byznysu pod křídly světoznámé značky.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2399798  Datum zveřejnění: 9.3.2016