Hlavní účetní a asistentka jednatele společnosti

RE/MAX Vision

Místo práce
Mírové náměstí 109/33, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2016
Mzdové podmínky (brutto)
24000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do společnosti RE/MAX Vision přijmeme samostatnou účetní a asistentku jednatele.

Náplní práce je kompletní účetní evidence firmy (kompletní zpracování účetní evidence, samostatné účtování dle platných zákonů, zodpovědnost za mzdový systém, příprava měsíčních přehledů a uzávěrek a jejich překládání příslušným ZP a PSSZ, zpracování daňových přiznání, komunikace s klienty a úřady).

Druhou částí pracovní náplně je vedení administrativy a provozu kanceláře a pozice asistentky jednatele společnosti.

Požadujeme:
• Ukončené SS/VŠ ekonomické vzdělání
• Znalost účetnictví s prokazatelnou praxí na pozici účetní podmínkou
• Schopnost samostatného vedení účetnictví
• Aktivní znalost českých účetních a daňových předpisů (daně z příjmu právnických osob, DPH, silniční daně, daně z nemovitých věcí, daně z nabytí nemovitých věcí atd.)
• Alespoň základní znalost účetního programu POHODA
• Dobrou znalost Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint a Outlook)
• Přesnost, rychlost, svědomitost, komunikativnost, reprezentativní vystupování
• Logické myšlení, smysl pro organizaci, vlastní zodpovědnost, pozitivní přístup

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zázemí dynamické a stabilní společnosti (10 let na trhu)
- přátelský kolektiv a práce v úspěšném týmu
- práce na HPP na dobu neurčitou
- motivační platové ohodnocení
- pravidelné teambuildingové akce

Informace o náboru

Zašlete, prosím, Váš životopis na níže uvedený email. Poté Vás zkontaktujeme a probereme další kroky.

V případě zájmu o více informací kontaktujte personalistu na uvedeném telefonním čísle.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Účetnictví, ekonomika, asistent

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pozitivní osobnost, logické myšlení, zodpovědnost, smysl pro organizaci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

RE/MAX Vision je realitní kancelář působící na ústeckém trhu již 10-tým rokem. Kancelář RE/MAX Vision je členem celosvětové sítě realitních kanceláří RE/MAX.
ID: 2651139  Datum zveřejnění: 18.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24000