Sales Consultant

Oxata Slovakia s. r. o.

Stredné a Východné Slovensko, Bratislava, okres Žilina, Praha
Termín nástupu
nástup dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KOHO HĽADÁME?
Zaujíma ťa svet online marketingu a rád sa učíš nové veci? Efektívna komunikácia a obchodný duch patria medzi tvoje prednosti? Chceš byť súčasťou silnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá vlastní jedinečné technológie? Baví ťa práca s ľuďmi, máš rád výzvy a dokážeš ísť vytrvalo za svojím cieľom? Využi možnosť rozvíjať svoje vedomosti, schopnosti a zručnosti pod vedením našich odborníkov.

ČO ŤA ČAKÁ?
Ako Account Manager budeš zodpovedný za vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, budovanie a udržiavanie vzťahov s klientmi. Tvojou úlohou bude viesť obchodné rokovania, vrátane prípravy cenových ponúk a za pomoci našich špecialistov navrhovať riešenia, ktoré privedú klientom najlepšie výsledky. Zároveň budeš monitorovať priebeh jednotlivých kampaní. Byť pre klientov odborným konzultantom, na ktorého sa môžu kedykoľvek obrátiť, sa stane tvoju prioritou číslo jedna.

AKÁ BUDE TVOJA ODMENA?
Po intenzívnom školení ťa čaká kontinuálne vzdelávanie a rozvoj zo sveta online marketingu a obchodných zručností s pomocou nášho vlastného trénera. Tých najlepších z Vás čaká sľubná kariéra s možnosťou atraktívneho zárobku. Hodnotený budeš fixnou a províznou čiastkou na základe vlastných výsledkov. Práca v silnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá vlastní špičkovú patentovanú technológiu, ti zaručí úspech na trhu. Keď k tomu pridáš našu firemnú kultúru, mladý, dynamický kolektív a príjemné prostredie, do práce budeš vstávať s radosťou.
S nami máš istotu HPP a zároveň voľnú pracovnú dobu. Služobné auto, mobil a laptop, môžeš využívať aj na súkromné účely.
Riadime sa heslom Work Hard, Play Hard a robíme všetko preto, aby sme našim zamestnancom vytvorili príjemné pracovné prostredie.

Radi by sme Vás uistili, že Vaše osobné materiály budú starostlivo preštudované a ak Vami uvedené údaje budú zodpovedať požiadavkám našej spoločnosti na Vami požadovanú, prípadne inú pozíciu z aktuálnej ponuky, pozveme Vás najneskôr do dvoch týždňov na výberové konanie.

Ak pozvanie vo vyššie uvedenom termíne nedostanete, znamená to, že sme pre Vás bohužiaľ nenašli v našej spoločnosti možnosť zodpovedajúceho uplatnenie v rámci aktuálnej ponuky voľných pozícií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

O spoločnosti

Cieľom spoločnosti ReachLocal je pomáhať malým a stredným firmám získať viac zákazníkov prostredníctvom internetu. Reachlocal ponúka online marketingové riešenia, ktoré prinášajú reálnu obchodnú hodnotu pre klientov, nielen kliky. Služby spoločnosti ReachLocal sú založené na kombinácii patentovanej technologickej platformy a širokej siete konzultantov internetového marketingu, pokrývajúcich celú Slovenskú republiku.

Spoločnosť s centrálou vo Woodland Hills v USA má momentálne viac než 70 pobočiek na 5 kontinentoch, je celosvetovým držiteľom certifikátu Google AdWords SMB Partner. Od júla 2012 pôsobí aj na Slovensku. Slovenská pobočka je súčasťou stredo a východoeurópskej skupiny ReachLocal CEE.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1383423  Datum zveřejnění: 31.3.2014