Prodejce partnerské prodejny Vodafone České Budějovice

realBizz, s.r.o.

Místo práce
České Budějovice, Okres České Budějovice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.12.2015
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 35000 Kč/měsíc, základní mzda plus odměny za splnění prodejních cílů

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste nadšenci do mobilních telefonů, datových mobilních aplikací, nových technologií a dalších moderních technických vychytávek? Baví Vás komunikovat s lidmi? Máte zkušenosti s prodejem a máte obchodního ducha? Chcete se stát důležitým článkem silné nadnárodní společnosti? Jste soutěživí a rádi zdoláváte výzvy? Chcete být odměňování za to co firmě přinesete? Přidejte se k partnerovi Vodafone! Právě hledáme parťáky do prodejny v Českých Budějovicích. Těšíme se na Vaši reakci!

Po intenzivním úvodním zaškolení a seznámení se s našimi produkty a službami budete mít zodpovědnost za:

Aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb a jejich následný prodej
Dosahování stanovených cílů v množství prodaných služeb
Poskytování informací ohledně nabídky produktů a služeb, zjišťování potřeb a přání zákazníků a hledání nejvhodnějších řešení pro zákazníky
Přijímání a vyřizování reklamací
Administrativu, starost o chod prodejny
A samozřejmě reprezentaci naši značky Vodafone!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pracovní poměr na dobu neurčitou
Možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
Příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji, možnost vzdělávání a prostor pro osobní a profesionální růst
Motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích
Příjemné pracovní prostředí a bezva kolektiv

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme?

Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
Zkušenosti v oblasti aktivního prodeje či zákaznického servisu výhodou
Orientace v oblasti telekomunikací, nabídce mobilních telefonů, mobilních novinkách a aplikacích
Pro-aktivitu, nadšení, zaměření na výsledek
Příjemné vystupování, pro-zákaznická orientace, vstřícný přístup
Spolehlivost a zodpovědnost
Uživatelská schopnost práce s PC (Microsoft Office)
Znalost AJ/RJ/VieJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Partner Vodafone Czech republic, a.s. Společnost realBizz, s.r.o. je provozovatelem sítě partnerských prodejen Vodafone.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2071452  Datum zveřejnění: 27.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 35000 Kč/měsíc, základní mzda plus odměny za splnění prodejních cílů