Hledáme právě Tebe – realitní makléř s garancí finanční jistoty

RealExpert s.r.o.

Místo práce
Slezská 949/32, 120 00 Praha 2, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmínky (brutto)
30000+

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš svou životní příležitost pro změnu zaměstnání nebo hledáš nové možnosti ve Tvé profesní kariéře? Pokud ano, tak právě Tebe hledáme.

Můžeme Ti říci, že jsme ti nejlepší a vše půjde hladce, ale rádi bychom, aby sis obrázek o nás a práci realitního makléře udělal/a sám/sama a teď je ta správná doba, jelikož právě rozšiřujeme náš stabilní tým makléřů o nové členy.

Co budeš dělat?
- Komunikovat, komunikovat a zase komunikovat (bez mluvení a telefonování to u nás nepůjde a to jak s klienty ohledně prodeje, koupě, tak i pronájmu)
- Vést si poznámky do našeho systému (každý máme nějakou paměťovou kapacitu, ale počítač přece jen větší  )
- Provádět schůzky a prohlídky s klienty (osobní kontakt nic nenahradí)
- Občas budeš jako informační rozcestník pro klienty, ale chceme jim nabídnout veškerou podporu od přípravy smluv po finanční služby
- Účastnit se každý týden porady, kde si společně probereme naše úspěchy (někdy i neúspěchy) a budeme společně sdílet naše zkušenosti z terénu

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co Ti nabízíme my?
- Garanci finanční jistoty v prvních 3 měsících
- Přehledný a férový provizní systém (dobrá práce je odměněna vyššími provizemi)
- Propracovaný systém zaškolení včetně mentoringu od zkušenějšího kolegy
- Pravidelné vzdělávání a osobní rozvoj v rámci RealExpert Academy
- Možnost profesního a kariérního růstu
- Budeš mít k ruce tým asistentek, které Ti budou oporou
- U nás nic nepotřebuješ, vše Ti rádi poskytneme – kancelář s PC, zasedací místnost, mobil, inzerci, vizitky, právní podporu a mnoho dalšího
- Pokud se bojíš práce na ŽL, zkusíme to nejprve na DPP a uvidíš, jak Ti to půjde

mobilní telefon, nepravidelná pracovní doba, vzdělávání a rozvoj, profesní růst, kancelář v centru, teambuilding, týmové soutěže

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Tebe očekáváme?
- Chuť do práce a do života (s úsměvem to jde lépe)
- Ochotu být v terénu a setkávat se s klienty osobně
- Chuť se učit stále něčemu novému a neusínat na vavřínech
- Samozřejmě i ty typické věci jako min. SŠ vzdělání, znalost PC, flexibilitu…
- Rádi navážeme spolupráci i s aktivními studenty VŠ nebo maminkami na MD

samostatnost při řešení úkolů, příjemné vystupování vůči klientům

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Realitní kancelář RealExpert vznikla transformací zprostředkovatelské a realitní kanceláře Martin Černý - HBC Group, kterou v roce 1998 založil Martin Černý, jako fyzická osoba, podnikající na živnostenský list. Realitní kancelář HBC Group se zpočátku specializovala především na zprostředkování pronájmu bytů a rodinných domů v Praze. Od počátku roku 2000 jsme začali poskytovat kompletní realitní servis spojený se zajišťováním jak pronájmů, tak prodeje bytů, rodinných domů nebytových prostor v Praze. V průběhu několika let jsme se stali spolehlivou prosperující firmou zajišťující kompletní realitní servis. Na základě dlouholetých zkušeností v realitní činnosti jsme se začátkem roku 2006 rozhodli založit zcela novou, moderní realitní kancelář RealExpert.

Cílem a posláním realitní kanceláře RealExpert je poskytovat našim klientům vysoce kvalitní služby spojené s prodejem, nákupem, pronájmem, financováním a správou nemovitostí. Soustavné zlepšování a rozšiřování poskytovaných služeb je možné na základě mnohaletých zkušeností našich makléřů, kteří svým osobním přístupem a hledáním individuálních řešení poskytují našim klientům profesionální uspokojení jejich požadavků a potřeb v oblasti bydlení, realit a investic do nemovitostí.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2817087  Datum zveřejnění: 18.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000+