Operátor/ka - pasiv/aktiv

RealExpert s.r.o.

Místo práce
Slezská 949/32, 12000 Praha 2, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
22.01.2017
Mzdové podmínky (brutto)
15 000 - 20 000 + provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš práci, která Tě bude nejen naplňovat, ale též motivovat ještě k lepším výsledkům?
Chceš si už konečně vydělat tolik, kolik opravdu vložíš úsilí do své práce?
Nebojíš se výzev, rád/a komunikuješ s klienty a nebojíš se jim nabídnout službu, které věříš?
Pokud jsi alespoň jednou odpověděl/a ANO, zašli svůj životopis a přidej se do světa realit.

Co budeš dělat?
- Komunikovat s klienty (stávajícími i těmi novými) – telefonicky / emailem (pasiv)
- Budeš domlouvat makléřům schůzky s klienty (aktiv)
- Budeš muset umět zadat správná data na správná místa do našeho systému
- Budeš plánovat a organizovat čas našich makléřů

Co bod Tebe očekáváme?
- Máš praxi s telefonováním a jednáním s klienty
- Baví Tě komunikovat s lidmi a Tvým cílem je jim pomoci nalézt vhodné řešení
- Dotahuješ věci do konce a hledáš způsoby, jak toho dosáhnout
- Nemáš problém se učit novým věcem
- Nebojíš se PC a administrativy okolo
- Zkušenost z realitní kanceláře je výhodou

Co Ti nabízíme?
- Práci na plný úvazek v netypickém call centru (nečekej žádné volací fronty, 100 hovorů za hodinu ani počítání pauzy na toaletu) - případně možno na DPP / ŽL
- Fixní plat + odměny formou provize
- Zaškolení do oboru realit a profesní rozvoj
- Kariérní růst
- Mladý dynamický tým, který Ti bude ve všem oporou
- Moderní kancelář v centru Prahy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Realitní kancelář RealExpert vznikla transformací zprostředkovatelské a realitní kanceláře Martin Černý - HBC Group, kterou v roce 1998 založil Martin Černý, jako fyzická osoba, podnikající na živnostenský list. Realitní kancelář HBC Group se zpočátku specializovala především na zprostředkování pronájmu bytů a rodinných domů v Praze. Od počátku roku 2000 jsme začali poskytovat kompletní realitní servis spojený se zajišťováním jak pronájmů, tak prodeje bytů, rodinných domů nebytových prostor v Praze. V průběhu několika let jsme se stali spolehlivou prosperující firmou zajišťující kompletní realitní servis. Na základě dlouholetých zkušeností v realitní činnosti jsme se začátkem roku 2006 rozhodli založit zcela novou, moderní realitní kancelář RealExpert.

Cílem a posláním realitní kanceláře RealExpert je poskytovat našim klientům vysoce kvalitní služby spojené s prodejem, nákupem, pronájmem, financováním a správou nemovitostí. Soustavné zlepšování a rozšiřování poskytovaných služeb je možné na základě mnohaletých zkušeností našich makléřů, kteří svým osobním přístupem a hledáním individuálních řešení poskytují našim klientům profesionální uspokojení jejich požadavků a potřeb v oblasti bydlení, realit a investic do nemovitostí.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2891035  Datum zveřejnění: 13.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15 000 - 20 000 + provize