Asistent/ka

Realitní kancelář STING, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Radniční 344, 787 01 Šumperk, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-15
Mzdové podmínky (brutto)
13400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:Realitní kancelář STING, s.r.o., IČ 25842625
Pracoviště:Realitní kancelář STING, s.r.o. - prac., Radniční 344/25, 787 01 Šumperk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-12-15
Mzdové rozpětí:od 13400 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Také víte, že práce asistentky není jen o vaření kávy a obsluze kopírky?
Hledáme 2 v 1 - šikovnou a schopnou asistentku pro tým pobočky naší realitní kanceláře v ŠUMPERKU, která má i obchodního ducha a chuť být v realitách úspěšná.
Jak vypadá pracovní den asistentky ve STINGu?
Žádná nuda! Naopak pestrý souhrn činností od standardní selekce pošty po 100% podporu manažera a obchodníků při všech procesech obchodních případů a pravidelná kontrola stavu zakázek.

Jakou asistentku hledáme?
- Doloží-li nám min. roční praxi na pozici asistentky a splňuje-li níže uvedené - je naše.
- Umí efektivně řídit a využívat svůj pracovní čas.
- Má pěkný vztah k lidem, a to i v případě, že se na ni zrovna neusmívají...
- Opravdu ji baví a naplňuje pečlivě vedená administrativa k obchodním činnostem.
- Je si vědoma důležitosti své pozice "prvního dojmu" zákazníka přicházejícího na pobočku společnosti a role spolehlivého "mostu" jak mezi kolegy, tak mezi firmou a zákazníky.
- Umí pokročile pracovat s programy MS Excel a Word a orientuje se na internetu.
Jsme prima parta a potřebujeme k sobě tu správnou "spojku"!
Jestli jste to právě Vy, zkopírujte do prohlížeče níže uvedený link a zašlete nám svůj strukturovaný životopis nejlépe i s fotografií
Benefity: vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce.

Poslední změna:2016-10-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 11634460719

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou