Reality holding plus kariéra v největší realitní síti - obchodní zástupce s ​​realitami

Reality holding + s.r.o.

Místo práce
Okres Frýdek - Místek, Okres Opava, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 125000 Kč/měsíc, Provizní odměňování, meziprovize z týmu + pasivní příjmy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V lokalitách
OSTRAVA
OPAVA
BOHUMÍN
FRÝDEK-MíSTEK
a okolí hledáme novou generaci makléřů, ambiciozních a nebojácných lidí, kteťí zvyšují hodnotu tohoto povolání.
Ve vybraných lokalitách máme zájem o rozvoj nových poboček a vyhledání lídrů týmů.

Více o pracovní pozici a výhodách práce se dozvíte na stránkách Reality holding + v podsekci:

Pokud dnes vyděláváte pod 15000, - Kč pojďte k nám, nemějte nízké cíle, vyškolíme Vás v realitním podnikání, naučíme Vás vést realitní obchody a vést tým vlastních makléřů a spolupracovníků.
Nabízíme neomezené možnosti příjmů na úrovni přesahující běžně až 75000, - Kč se zárukou časové flexibility realitního makléře či managera.

FACEBOOK profil

FACEBOOK profil https://www.facebook.com/pages/Reality-Holding-sro-Rh-pozit%C3%ADvna-realitn%C3%A1-sie%C5%A5/128390623907125?fref=ts

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí kapitálově silné firmy
- podpora profesního callcentra
- propojenost interního systému a databáze 30.000 poptávek
- mimořádně odměňování
- speciální prémie a firemní dovolené
- práce ve skvělých kolektivech na pobočkách
- pravidelná školení zaměřené na rozvoj obchodních dovedností
- kariérní postup
- nadstandardní ohodnocení
- propracovaný školící systém
- rozběh pod vedením zkušeného a úspěšného makléře
- možnost postupu na manažerské pozice

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete kontaktní formulář s profesním životopisem a my vás pozveme na pracovní pohovor. Dozvíte se tak více o propracovaném systému propojení databáze nabídky 9000 realit a 30 000 aktivních klientů, taktéž o možnostech obchodovaní se zahraničím prostřednictvím spolupracujících sítí.

Pošli svůj životopis na mail:
[email protected]
nebo vyplň kontaktní formulář na našem webu:
manager nejbližší pobočky ve Vaší lokalitě Vás pozve na pracovní pohovor.
Uveďte prosím MĚSTO ve kterém chcete působit.

Na základě zaslaného životopisu Vás pozveme na pohovor ve Vaší lokalitě.
Výběrové řízení se uskuteční na nejbližší pobočce Reality holding plus.

S pozdravem pozitivní tým Reality holding plus

www.realityholding.cz
volejte 773 777 177

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- příjemné a vstřícné vystupování
- ctižádostivost a vůli prosadit se
- ochotu učit se novým věcem
- základní znalosti práce s PC
- řidičský průkaz skup.. "B"
- časovou flexibilitu
- komunikativnost a kreativitu
- odpovědný přístup při realizaci zakázek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Realitná kancelária REALITY HOLDING + je ambiciózna spoločnosť s viac ako 10 ročnými skúsenosťami s realitnou činnosťou, ktorá poskytuje svojim klientom komplexné realitné služby v oblasti sprostredkovania predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností vrátane právneho servisu pomocou vlastného právneho oddelenia bezplatne zabezpečujeme pre našich klientov odborný právny servis (vypracovanie kúpno-predajných, nájomných, darovacích a iných zmlúv), ako aj pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov.

V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom. Tím realitných maklérov našej realitnej kancelárie je neustále vzdelávaný v realitnom odbore a neustále sa zdokonaľuje v komunikácií s účastníkmi sprostredkovaných realitných obchodov. Zúčastňuje sa odborných školení a seminárov zameraných na styk s klientmi v maklérskej činnosti a na zvyšovanie odborných znalostí v realitnej oblasti. Makléri našej realitnej sa riadia prísnym etickým kódexom.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1706033  Datum zveřejnění: 2.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 125000 Kč/měsíc, Provizní odměňování, meziprovize z týmu + pasivní příjmy