Realitní makléř/makléřka – odd. prodeje Praha

Reality PROSTOR s.r.o.

Místo práce
Chlumecká 1539/7, Praha 9, Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.04.2015
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc, provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Po kompletním zaškolení společností Reality PROSTOR s.r.o., kontakt námi vyhledaných nových klientů a domluvení schůzky. Nábor nemovitosti a její kompletní zpracování (smlouva, foto, vypracování prezentace). Online správa vámi nabízených nemovitostí, telefonický a elektronický kontakt s klienty. Domlouvání osobních schůzek na nemovitostech a v kanceláři společnosti. Vypracování základních obchodních smluv (rezervace, zprostředkování, předání). Komunikace s advokáty. Předání nemovitosti novému vlastníkovi.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zdarma kompletní zaškolení a následný odborný dohled firmy. Provizní odměňování ve výši 30-35% z provize RK (z částky vč. DPH, průměr 37000,-Kč) vyplácené formou zálohy a doplatku. Plně hrazený firemní mobilní telefon. Po zapracování možnost firemního automobilu i pro soukromé účely. Právní a finanční poradenství zdarma. Osobní rozvoj a růst v rámci firmy. Další individuální odměny a výhody.

Informace o náboru

Pokud Vás naše společnost a její prezentace zaujala a máte pocit, že se v životě chcete posunout o kousek dál, nebojíte se překážek a máte pozitivní pohled na realitní trh, pošlete své CV na [email protected], nebo si domluvte schůzku přímo na tel. 736490315.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nebát se náročného obchodu, ochotu pomáhat našim klientům při realizaci převodu jejich nemovitosti, 100% dodržování smluvených aktivit, vysoké osobní cíle a chuť tvrdě pracovat na realitním trhu v ČR. Uživatelskou znalost PC, dobrou znalost českého jazyka. Řidičský průkaz výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Reality PROSTOR, je stabilní a energická společnost, nabízející kompletní služby na trhu s nemovitostmi.

Naši společnost reprezentují 100% proškolení a zodpovědní realitní specialisté, kteří jsou připraveni kdykoliv vyhovět Vašim požadavkům na kvalitní služby založené zejména na osobním přístupu k zákazníkům a nenahraditelných zkušenostech z oboru. Pro každého z Vás hledají individuální řešení pro Váš realizovaný obchod.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1698576  Datum zveřejnění: 9.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 Kč/měsíc, provize