Montážník - všestranný stavebník

REBUILD s.r.o.

Místo práce
Na Březích 566, 74722 Dolní Benešov, Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
03.10.2016
Mzdové podmínky (brutto)
25 000- 35 000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

montáž plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří a jednotlivých doplňků, jednoduché zednické práce, tmelení silikonem, montáž lešení, montáž parapetu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Po zapracování služební automobil i pro soukromé užívání.

Informace o náboru

Dobrý zdravotní stav, práce na lešení, BEZ EXEKUCÍ NA PLAT, VHODNÉ I PRO CIZINCE

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

stavebnictví

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky: ŘP skupiny B, praxe ve stavebnictví, všeobecná manuální zručnost, logické a technické myšlení, spolehlivost, ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Rebuild s.r.o. vznikla s cílem poskytovat excelentní služby v oblasti snižování energetické náročnosti budov a to jak novostaveb, revitalizace a rekonstrukce rodinných a bytových domů.
ID: 2744463  Datum zveřejnění: 30.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000- 35 000,-