Programátoři php

REDENGE solutions s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Kpt. Macha 1372, 757 01 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-06-24
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací (2514)

Pracoviště a kontakty

Firma:REDENGE solutions s.r.o., IČ 26868130
Pracoviště:REDENGE solutions s.r.o. 01, Kpt. Macha 1372, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2015-06-24
Mzdové rozpětí:od 20000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PROGRAMÁTOŘI PHP
Zaměstnavatel požaduje: Dobrá znalost PHP jako klíčové technologie. Objektově orientované programování (PHP 5) výhodou, NETTE či SYMPHONY framework. Dobrá znalost MySQL
Týmový hráč. Aktivní přístup k práci. Schopnost a chuť se učit novým technologiím
Komunikativnost. Samostatné a efektivní řešení problémů. Schopnost psát čitelný a znovupoužitelný kód. Anglický jazyk na úrovni čtení manuálů
Náplň práce: Tvorba modulů do existující aplikace. Úpravy a optimalizace existující aplikace
Nabízíme: Zajímavá práce na dlouhodobých projektech. Účast na zajímavých projektech
Mladý kolektiv. Příjemné pracovní prostředí. Další rozvoj v oblasti nových technologií
Odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
Benefity: Stravenky. Notebook pro soukromé použití. Občerstvení (káva, čaj, čokoláda, ovoce)
První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2015-06-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 9144330748

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou