Specialista zákaznické podpory pro leteckou společnost

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Reed hledá kandidáty se znalostí německého jazyka, kteří by rádi nastartovali svoji kariéru v oblasti cestovního ruchu, turismu a letecké přepravy. Kandidáti, kteří uspějí v přijímacím řízení budou pracovat pro jednu z předních společností v této oblasti se sídlem v Brně, která zajišťuje služby svým klientům z německy mluvících zemí. Tato pozice je vhodná pro kandidáty kteří ovládají německý a anglický jazyk na úrovni C1 a kteří mají zkušenost v oblasti kontaktu se zákazníkem nebo jsou vysoce motivovanými absolventy s chutí učit se novým věcem.

Hlavní náplň práce:
• Být kontaktní osobou pro telefonické dotazy, přicházející z německy mluvících zemí
• Vyřizovat rezervace, poskytovat služby a prodej produktů společnosti
• Mít přehled o aktuálních produktech společnosti ale také o aktuálním dění doma i ve světě
• Po zaškolení zajišťovat podporu rezervací cestovním agenturám a cestovním kancelářím
• Poskytovat konstruktivní zpětnou vazbu managementu firmy
• Vzájemně podporovat nejen kolegy na dané pobočce, ale take ve světě

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí:
• Zajímavé platové ohodnocení
• Bonusy v závislosti na výkonu
• Zaměstnanecké slevy na letenky + sleva pro Vašeho partnera či partnerku a děti
• V případě cizinců adekvátní relokační kompenzaci (náhradu cestovních výdajů ve výši 180 EUR + proplacené ubytování v hostelu po dobu 3 měsícíů)
• Stravenky, jazykové kurzy, trainingové program (IATA), společenské události (vánoční večírky,…)
• Příležitost kariérního růstu v rámci celé společnosti po roce stráveného na této pozici v Brně (růst možný v rámci Německa, Irska, Austrálie, Kanady, Jižní Afriky nebo Turecka)
• Prostředí mladé mezinárodní společnosti s neformálním dress codem
• Pracoviště v novém business parku v centru Brna

Informace o náboru

Pracoviště: Brno, Česká republika
Smlouva: Hlavní pracovní poměr
Pracovní doba: možnost směn (pouze ranní a odpolední směny, žádné noční směny!) práce o víkendech (vždy ale pouze jeden víkend v měsíci)
Nástup: Co nejdříve, popř. Dle dohody
Pohovor je možno provést přes Skype

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala a veríte, že byste mohl být vhodným kandidátem, zašlete nám Vaše aktualizované CV. Pro další informace a zajímavý pracovní nabídky se s námi prímo na LinkedInu: www.linkedin.com/in/samuelleduc.

Všechny pozice obsazované REEDem zároven najdete na naší webstránce www.reedglobal.cz. Podporte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Budeme se tešit na spolupráci.

Odpovedí na tento inzerát ci zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údaju v souladu se zákonem c. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údaju.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hlavní požadavky
• pokročilá znalost německého a anglického jazyka
• motivace a touha učit se novým věcem
• flexibilita, ochota pracovat ve směnném provozu s možností práce o víkendech či státních svátcích

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.