Specialista opětovného uzavírání smluv s Němčinou a Angličtinou

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
16.03.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

REED hledá pro svého klienta, kterým je významná mezinárodní společnost, kandidáta na pozici Specialista uzavírání smluv s využitím německého a anglického jazyka. Tato pracovní pozice je skvělou příležitostí pro komunikativní uchazeče, kteří jsou silně orientováni na výsledek. Zkušenosti v této oblasti jsou vítány!!!

Popis pracovní pozice:

• Denní komunikace s interními/externími zákazníky společnosti (mail, telefon) za cílem obnovení stávajících smluv
• Administrativa, zadávání dat do PC
• Poskytování služeb spojených s uzavíráním smluv
• Příprava reportů z této činnosti
• Úzká spolupráce s prodejním týmem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí:

• Odpovídající platové ohodnocení+bonusy v závislosti na výkonu
• Počáteční zaškolení
• Jazykové kurzy
• 5 týdnů dovolené
• Stravenky
• Příspěvky na sport/kulturu
• Práci na plný uvazek

V případě zájmu zasílejte své CV v anglickém jazyce.

Můžete mě take kontaktovat prostřednictvím Linkedinu: cz.linkedin.com/in/martinaglogarova/

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Profil úspěšného kandidáta:

• Výborná znalost německého a anglického jazyka
• Zkušenost v oblasti telemarketingu či telesales výhodou
• Komunikativnost
• Výborné prodejní a vyjednávací schopnosti
• Pozitivní přístup, týmový hráč
• Znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2019542  Datum zveřejnění: 19.2.2015