Pracovník ve výrobě – kontrola a expedice

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
22.06.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

REED hledá pro svého klienta, stabilní prosperující společnost, pracovníka do výroby na pozici Pracovníka do výroby. Právě teď máte jedinečnou příležitost stát se členem jejich teamu a začít budovat kariéru v rostoucí společnosti.

Jako Pracovník ve výrobě budete zodpovědný:
- za proces finalizace výroby produktu (kontrola kvality a správnosti údajů, párovaní, vytváření průvodní dokumentace, balení a expedice) - jedná se o monotónní, opakující se činnost
- příjem materiálu na sklad
- dokončení všech prací na čas
- dodržování BOZP zásad

Požadujeme:
- alespoň 3 roky pracovních zkušeností
- zkušenost z oblasti expedice a kontroly kvality produktů výhodou
- znalost práce na PC (základní znalost Excelu – tabulky, grafy)
- ochota pracovat na směny – ranní (6:30-15:30) a odpolední (10:30-19:30) pondělí až pátek, příležitostné přesčasy jsou proplacené extra

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- skvělé pracovní prostředí
- stabilní práci v mezinárodní společnosti
- možnost dlouhodobé kariéry
- motivující finanční ohodnocení

Lokalita: Praha

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala a věříte, že byste mohl být vhodným kandidátem, zašlete nám Vaše aktualizované CV.

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webstránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Budeme se těšit na spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2115160  Datum zveřejnění: 20.5.2015