Customer Service Specialist (nejedná se o tradiční call centrum)

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o

Místo práce
Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
asap
Nabízený plat (hrubého)
26,000 Kč/měsíc, po zkušební době navýšení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Přímý kontakt se zákazníkem emailem (převažuje) a telefonicky;
• zastupovat zákazníka uvnitř závodu: pravidelné meetingy s oddělením výroby, s plánováním výroby, se zásobováním, s technology a konstruktéry, kvalitáři, s logistikou atd.;
• prověřovat v závodě termín výroby požadované zakázky;
• poskytovat zákazníkovi zpětnou vazbu o možnostech dodání produktu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost sebeuplatnění;
• dobré finanční ohodnocení;
• zcela mimořádná možnost osobního rozvoje a reálnou šanci kariérního postupu v koncernu (např. na pozici nákupčí, plánovač výroby, atd.);
• další školení a vzdělávání, možnost využití angličtiny v praxi;
• příjemný a přátelský pracovní kolektiv;
• příspěvek na závodní stravování a penzijní připojištění;
• firma zajišťuje zaměstnancům tělocvičnu na volejbal, florbal a podobné teambuildingové aktivity;
• firma přispívá na aktivity zaměstnanců ve volném čase (plavenky, sport ....);
• 5 týdnů dovolené;
• notebook, mobilní telefon;
• flexibilní pracovní doba.

Informace o náboru

Podmínkou přihlášení je možnost dostavit se 27.9. odpoledne na první kolo, které bude probíhat formou Assessment Centra.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

26.9.2016 (zbývá ještě 1 den)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

americká společnost, přátelské prostředí, reálné šance na kariérní postup

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Reed je předním poskytovatelem náborových služeb a služeb v oblasti lidských zdrojů. Poskytujeme inovační náborová řešení zaměstnavatelům i uchazečům o práci již téměř pět desetiletí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Náměstí Republiky 1078/1
110 00 Praha 1, Nové Město

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Hanelová
Tel.: 727 916 721
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2706824   Datum zveřejnění: 29.8.2016