IT školitel

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budeš mít na starosti:

• Nejdříve v rámci úvodního zaškolování nasát co nejvíc informací o SW produktech firmy
• Být neustále v kontaktu s kolegy z vývoje, od kterých budeš zjišťovat co je na produktech nového a proč jsou ty novinky lepší
• Tvořit školící materiály pro kolegy a zákazníky společnosti
• Držet si přehled o nových technologiích v IT, novinkách v SW produktech i trendech v tvorbě školících materiálů
• Školit kolegy, kteří budou novinky dál šířit k zákazníkům
• Pečovat o systém pro řízení výuky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Můžeš počítat s tím, že ti firma nabídne jednak klasické benefity jako 5 týdnů dovolené, stravenky, flexibilní pracovní dobu – to se vždycky hodí. Také se můžeš těšit na moderní technologie a postupy nejen v rámci tvorby školících materiálů, spolupráci s kolegy v zahraničí a občasnou pracovní cestu, silné zázemí úspěšné firmy a kariérní růst. Ještě by tě mohlo zajímat fajn prostředí, příjemné moderní kanceláře (ne open space) s polohovacími stoly, relax roomy, fotbálek a spoustu dalšího.

Lokalita – Královéhradecký kraj

Pošli mi životopis na: lucie.kucerovaATreedglobal.com nebo mě pro více informací kontaktuj na LinkedIn: http://cz.linkedin.com/in/lucienozickova1

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Máš přehled v IT a zároveň tě baví někoho školit či vzdělávat? Právě teď můžeš tyto své dovednosti uplatnit jako IT školitel! Dostaneš kompletní zaškolení a budeš u nejnovějších IT technologií.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ozvi se, pokud máš následující:

• VŠ vzdělání se zaměřením na IT
• Pokročilou angličtinu
• Dobrý přehled v IT infrastruktuře, SQL, případně základní přehled v programování
• Motivaci na sobě pracovat
• Zájem o nové technologie

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2884407  Datum zveřejnění: 10.1.2017