Technik údržby

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Provádění preventivní údržby
• Kontrola údržby, řešení nedostatků ve výrobě
• Zajištění bezpečnosti provozu strojů a zařízení pro elektrotechnickou výrobu
• Analýza poruchovosti zařízení a návrh nápravných opatření
• Vedení technické dokumentace
• Spolupráce při vylepšování strojních zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP v mezinárodní společnosti
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Profesní růst, vzdělávání
• Dotované stravování
• Dovolená navíc

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho klienta, stabilní mezinárodní výrobní společnost ve strojírenském průmyslu, hledá REED vhodného kandidáta na pozici TECHNIK ÚDRŽBY.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy

Vzdělání v oboru

Elektro

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ochota pracovat na třísměnný provoz
• Vyučení v technickém oboru (strojním nebo elektro)
• Platná zkouška z vyhlášky 50/78, §6
• Praxe v odstraňování poruch na zařízeních elektro
• Zkušenost s údržbou výrobních strojů
• Práce na PC – excel, word

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní personální společnost působící v ČR a Evropě.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2899700  Datum zveřejnění: 19.1.2017