Supplier Quality Development Engineer

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zodpovědnost za rozvoj dodavatelů
• Prováděn auditů dle VDA 6.3, ověrování implementace
• Zodpovědnost za sledování výkonnosti, stavu reklamací, plnění nápravných opatření a aplikace rozvojových aktivit
• Zavádění a platňování nových programů pro rozvoj dodavatelů s cílem vyšování výkonnosti dodavatele - kvalita, náklady, termíny, flexibilita
• Dohled nad činnostmi dodavatele v oblasti snižování nákladů
• Podpora zajištění kvality kritických součástí v projektové fázi a v případě eskalace ve výrobních závodech

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní firmy
• Perspektivní a zodpovědné zaměstnání v mezinárodní společnosti
• Odborný a kariérový rozvoj, jazykové vzdělávání
• Motivující finanční ohodnocení-roční bonusová složka
• Dovolená navíc
• Další benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost REED aktuálně obsazuje pro významnou mezinárodní automotive společnost pozici inženýra rozvoje kvality dodavatelů, kde budete mít zodpovědnost za rozvoj dodavatelů. Pokud se porozhlížíte po nové profesní příležitosti, pak by tato pozice mohla být pro Vás tím dalším profesním krokem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ/SŠ technického směru
• Praxe v oboru rozvoje dodavatelské kvality v mezinárodní strojírenské nebo automotive společnosti
• Znalost nástrojů kvality, ISO TS 16 949, procesů v kvalitě
• Pokročilá znalost AJ
• Uživatelská znalost práce na PC
• Schopnost technického myšlení, čtení výkresové dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2930548  Datum zveřejnění: 13.2.2017