Junior Linux Engineer s možností home office (vhodné pro obsolventy)

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímá Vás Linux a oblast automatizované správy systémů? Vítáte možnost pracovat z domu?
Na brněnskou pobočku společnosti, která je celosvětovým IT partnerem Olympijských her, hledáme talentovaného Linux nadšence, který by se podílel na automatizovaném monitorování celosvětově rozšířené platformy pro vzdálený přístup k hi-tech zařízením.

Popis pozice:
• Tvorba skriptů pro automatizovanou správu systémů
• Nastavování a údržba monitorovacího systému Nagios
• Budete součástí vývojového týmu (žádné směny, pohotovosti apod.)
• Práce v mezinárodním týmu rozděleném na několika lokacích (komunikace v angličtině na denní bázi)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nové projekty, které následují nejnovější trendy - Internet of Things (IOT)
• Výborný Work-life balance - 6 týdnů dovolené (tedy 2 týdny nad rámec zákona navíc!), flexibilní pracovní doba s možností pravidelného režimu home office, placené první 3 dny nemoci aj.
• Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills/soft skills, včetně možnosti certifikací)
• Interní jazykové kurzy a neomezený přístup k předním vzdělávacím databázím
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Systém benefitů kafeterie v hodnotě 14000 Kč/ rok
• Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
• Stabilitu prostředí velké mezinárodní společnosti v kombinaci s komorní atmosférou menší pobočky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

IT

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Znalost systémů Unix/Linux
• Základní znalost programování v shellu, či jiném skriptovacím jazyce (Python, Perl)
• Základní přehled z oblasti sítí
• Výhodou znalost systému Nagios, Icinga nebo podobného
• Angličtina komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2981815  Datum zveřejnění: 21.3.2017