Baví vás účetnictví a umíte francouzsky nebo německy? (Accounting Specialist)

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás účetnictví? Chtěli byste rozvíjet teoretické znalosti načerpané ve škole? Na pozici Accounting Specialist můžete nastartovat svoji kariéru v oblasti financí a navíc využít své jazykové dovednosti.

Na této pozici budete mít na starosti:
• Zpracování dodavatelských faktur – od zadání do systému po zajištění včasné platby a kontroly dodavatelských výpisu z účtu
• Koordinaci plateb s týmem, řešení požadavků a dotazů týkajících se plateb
• Pravidelnou komunikaci s dodavateli, ostatními pobočkami a finančními centry společnosti
• Spolupráci na měsíčních, ročních závěrkách a auditech
• Přípravu reportů pro metriky a inventarizaci účtů
• Podporu a spolupráci na týmových projektech
• Práci v různých ERP systémech – SAP, Navision, Oracle, Foss

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 5 týdnů dovolené
• Průžná pracovní doba
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na stravování
• Cafeteria program
• E-learning
• Jazykové kurzy
• Výhodný mobilní tarif

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

americká společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Angličtina (B1) + němčina (B2) nebo francouzština (B2) ke každodenní telefonní a emailové komunikaci s týmy v zahraničí
• Středoškolské/vysokoškolské vzdělání ekonomického směru – pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy
• Znalost ERP systémů (SAP, Navision, Oracle, Foss) pro vás bude výhodou
• Uživatelská znalost MS a Excel – pivotky, grafy, funkce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní personální společnost působící v ČR a Evropě.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3057596  Datum zveřejnění: 12.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou