IT Research Consultant

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 45 000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost REED, která je největší anglickou společností specializující se na nábor zaměstnanců s mezinárodní působností, hledá proaktivně laděného kandidáta na pozici Research Consultanta do úspěšně expandujícího IT týmu. I když jsme mezinárodní společnost, nejsme masová personální agentura, proto s kandidáty udržujeme dlouhodoby kontakt a pravidelně informujeme o volných pracovních místech. Jako Research Consultant budete zodpovědný za vyhledání vhodných kandidátů z oblasti IT, zajišťovat prvotní kontakt s kandidáty, vést telefonické pohovory a úzce spolupracovat se zkušenějšími Recruitment Consultanty. Pokud máte pozitivní a proaktivní přístup, baví Vás překonávat výzvy a rádi si k fixní částce mzdy vyděláte i finance navíc, hledáme právě Vás.

Náplň práce:

* Hledání kandidátů z různých zdrojů (interní/externí databáze, sociální sítě,
přímé oslovování- headhunting)
* Prvotní telefonický kontakt s kandidáty
* Rozhodování o vhodnosti kandidátů na mezinárodním trhu práce
* Vytváření pracovní inzerce
* Vedení telefonických pohovorů
* Práce s databázemi, pracovními portály

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

* Pohodový mladý tým, týmovou spolupráci, motivující prostředí s možností
profesního růstu
* Zázemí stabilní, anglické společnosti s mezinárodní působností
* Zajímavou a naplňující práci v moderních prostorách, přímo v centru Prahy
* detailní přehled o pracovním trhu, uvdíte pod „pokličku“ mnohých společností
* Flexibilní pracovní dobu
* Denní využití anglického jazyka
* Fixní a variabilní složka mzdy, stravenky, 25 dní dovolené, sick day, flexi passy,
* Multisport kartu, příspěvky na jazykové kurzy....

Termín nástupu: Ihned nebo dohodou

Informace o náboru

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete dané požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV na email [email protected]

Sledujte nás na www.reedglobal.cz a https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Společnost REED, která je největší anglickou společností specializující se na nábor zaměstnanců s mezinárodní působností, hledá proaktivně laděného kandidáta na pozici Research Consultanta do úspěšně expandujícího IT týmu. I když jsme mezinárodní společnost, nejsme masová personální agentura, proto s kandidáty udržujeme dlouhodoby kontakt a pravidelně informujeme o volných pracovních místech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil:

* Předchozí zkušenost z obdobné pozice v
segmentu IT
* Předchozí zkušenost v obchodu, případně s
telefonováním (aktivní/pasivní linka) velkou
výhodou
* Pokročilá znalost AJ slovem i písmem
* Reprezentativní vystupování (dress code na
pracovišti, možná spoluúčast při klientských
schůzkách)
* Asertivní a proaktivní přístup, spolehlivost
* Tah na branku, chuť učit se novým věcem
* Týmový hráč odhodlaný čelit výzvám
* Dobré organizační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3063532  Datum zveřejnění: 13.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 45 000 CZK