Senior účetní konzultant

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, prestižní poradenskou společnost Hledáme kandidáta do účetního týmu, který má zájem se nadále komplexně rozvíjet v oboru účetnictví.

Vaše Role:

Je součástí týmu spravujícího portfolio klientů, pro které jako externí dodavatel zajišťuje vedení účetnictví
Společně s manažerem implementuje nové zakázky a řídí každodenní komunikaci s klienty
Deleguje klientské úkoly na juniorní členy týmu a zároveň je svým působením vzdělává.
Spolupracuje s daňovými poradci a advokáty.

Požadavky:

Alespoň 2 roky praxi v oblasti klientského účetnictví,
Dobré teoretické a praktické znalosti v oblasti účetnictví a daní
Dobrou znalost angličtiny a češtiny,
Klientský přístup a schopnost poskytovat odbornou podporu v oblasti účetnictví
Dobré komunikační a analytické schopnosti,
Zájem se o osobní rozvoj a další vzdělávání,

Nabízíme:

Zajímavou a různorodou práci pro kandidáty se zájmem o vedení klientského účetnictví
Práci s novými technologiemi,
Nadstandardní mzdové ohodnocení,
Možnost kariérního růstu
Pracovní prostředí v prestižní mezinárodní společnosti,
Vzdělávání a profesní rozvoj.
Benefity pro zaměstnance (týden dovolené navíc, stravenky, cafeterie, apod.),
Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova

Pro další informace a zajímavé pracovní nabídky se semnou spojte přímo na LinkedInu: https://www.linkedin.com/in/horkyjakub/

Těším se na naši komunikaci.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Finanční instituce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3076196  Datum zveřejnění: 24.5.2017