Quality Engineer

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o

Místo práce
Kraj Vysočina
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost REED aktuálně obasazuje pozici inženýra kvality. Pokud máte chuť pracovat ve velmi úspěšné mezinárodní výrobní společnosti v oblasti automotive a chcete se podílet na zajišťování kvality pro nové projekty, mohla by tato pozice být vhodným profesním krokem právě pro Vás!

Senior Quality Engineer - new projects in automotive

Vaším úkolem bude:

* Kontaktní osoba za projekt se zákazníkem a zajišťování jeho požadavků
* Zodpovědnost za zákaznické audity
* Vedení projektů ze strany APQP procedur a výběr vhodných procedur a metod
* Zodpovědnost za projektový tým a řízení kvalitativních zadání
* Zodpovědnost za přípravu dokumentů k PPAP
* Odpovědnost prezentovat PPAP k zákazníkovi až do konečného schválení
* Ověřování efektivnosti nápravných opatření
* Aplikace nástrojů kvality

Dále byste měli mít:

* ŠŠ/VŠ vzdělání
* 1 rok zkušeností na pozici inženýra kvality ve výrobní automotive společnosti
* Komunikativní znalost AJ
* Znalost kvality v projektové fázi, statistiky, SPC, nástroje řízení kvality
* Znalost principů normy kvality ISO/TS 166949
* Znalost MS Office
* Dobré organizační a komunikační dovednosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Perspektivní zodpovědné zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti s
otevřenou firemní kulturou
* Odborný a kariérní rozvoj, včetně možnosti dalšího vzdělávání
* Odpovídající finanční ohodnocení
* Velmi atraktivní benefity

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala a splňujete dané požadavky, zašlete mi, prosím, Váš profesní životopis.

Pro více informací a další zajímavé pracovní nabídky mne můžete kontaktovat na email adela.rohackovaATreedglobal.com nebo prostřednictvím sítě LinkedIn.

Budu se těšit na naši spolupráci!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní dynamická výrobní společnost v oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Reed je předním poskytovatelem náborových služeb a služeb v oblasti lidských zdrojů. Poskytujeme inovační náborová řešení zaměstnavatelům i uchazečům o práci již téměř pět desetiletí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Starobrněnská 8
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 3102023   Datum zveřejnění: 14.6.2017