Quality Leader

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o

Místo práce
Kraj Vysočina
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost REED aktuálně obasazuje pozici quality leadera. Pokud máte chuť pracovat ve velmi úspěšné mezinárodní automotive a chcete se podílet na zajišťování kvality pro nové projekty, je tato pozice vhodným profesním krokem právě pro Vás!

Vaším úkolem bude:

* Metodické vedení pracovníků v oblasti systému kvality
* Navrhování a koordinace nápravných opatření
* Zabezpečení plnění principů Q normy ISO/TS 16949
* Vyhodnocování výsledků a reporting
* Nastavování a vyhodnocování cílů, stanovování strategie
* Vyhledávání, zavádění a aplikace nových metod pro zlepšení kvality
* Spolupráce se zákazníky a dodavateli při řešení problémů
* Koordinace plánování kvality při náběhu nových projektů
* Zajišťování Q-požadavků zákazníka, zapracování do kvality vyráběných produktů
* Spolupráce při tvorbě a aktualizaci FMEA a kontrolního plánu, při uvolňování výrobních zařízení, při přípavě a koordinaci zákaznických auditů
* Analýzy chybovosti, identifikace příčin vzniku a zavádění nápravy, implementace preventivních opatření

Dále byste měli mít:

* min SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
* 3 roky zkušeností ve výrobní automotive společnosti
* Komunikativní znalost AJ
* Samostatnost, schopnost prosadit se, pracovat v týmu
* Znalost principů normy kvality ISO/TS 166949, zákaznických požadavků a nástrojů kvality - FMEA, Ishikawa, 8D
* Základní znalost statistiky
* Znalost MS Office, SAP
* Dobré organizační a komunikační dovednosti, analytické myšlení a proaktivní příštup

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Perspektivní a zajímavé zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti s otevřenou firemní kulturou
* Osobní a profesní rozvoj
* Každodenní možnost využívání cizích jazyků
* Odpovídající finanční ohodnocení
* Velmi zajímavé nadstandardní benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní dynamická výrobní společnost v oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Reed je předním poskytovatelem náborových služeb a služeb v oblasti lidských zdrojů. Poskytujeme inovační náborová řešení zaměstnavatelům i uchazečům o práci již téměř pět desetiletí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Starobrněnská 8
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 3102132   Datum zveřejnění: 14.6.2017