Průvodce pro portmoneum - museum josefa váchala v litomyšli

Regionální muzeum v Litomyšli (MPSV)

Místo práce
T. Novákové 75, 570 01 Litomyšl, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-24
Mzdové podmínky (brutto)
8800 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Průvodci v kulturních zařízeních (51132)

Pracoviště a kontakty

Firma:Regionální muzeum v Litomyšli, IČ 71191283, http://www.rml.cz
Pracoviště:Regionální muzeum v Litomyšli - Portmoneum - Museum Josefa Váchala, T. Novákové 75, Záhradí, 570 01 Litomyšl

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-03-24
Mzdové rozpětí:od 8800 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRŮVODCE pro Portmoneum - Museum Josefa Váchala

pracovní poměr na pracovní smlouvu - doba určitá duben až říjen

doba zaměstnání:
dle otevírací doby Portmonea: duben, říjen: So, Ne 9-12, 13-17
květen-září: Út-Ne 9-12, 13-17
(mimo sezonu možno uzavřít DPP na provázení předem ohlášených výprav)

hlavní náplň práce:
prodej vstupenek a drobného upomínkového zboží návštěvníkům
provázení návštěvníků po Portmoneu v českém jazyce
běžný úklid prostor pro návštěvníky

požadavky:
středoškolské vzdělání
komunikativnost, časová flexibilita
zájem o historii Portmonea, schopnost samostatně se vzdělávat v oboru
základní znalost práce s PC
minimálně základní znalost AJ podmínkou (znalost dalších jazyků výhodou)
čistý trestní rejstřík

pracovní úvazek a plat:
0,6 úvazku (viz doba zaměstnání; po dohodě je možný i jiný pracovní úvazek, např. jeden celý úvazek a 0,2 úvazku, přičemž součet obou úvazků musí být 1,2)
týden práce, týden volna (při 0,6 úvazku; po dohodě s kolegou možno měnit)
třída 5 (cca 8 800 Kč při 0,6 úvazku)

nástup: 24. březen 2017

místo výkonu práce: Portmoneum - Museum Josefa Váchala, T. Novákové 75, 570 01 Litomyšl

Strukturovaný životopis zasílejte na email [email protected] do 29. 1. 2017.
Případné dotazy zodpoví Mgr. René Klimeš, ředitel muzea, tel. 461 611 160, 739 031 849.
Vybraní uchazeči budou vyzváni k ústnímu pohovoru.

Poslední změna:2017-01-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Svitavy

číslo volného místa: 11931750781

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní