Fyzioterapeut/ka

REHABILITACE Broumovská spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Broumovská 989, 460 06 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-10
Mzdové podmínky (brutto)
18650 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace (3255)

Pracoviště a kontakty

Firma:REHABILITACE Broumovská spol. s r.o., IČ 25037358, http://www.rehabilitace-broumovska.cz
Pracoviště:Broumovská 989, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-10
Mzdové rozpětí:od 18650 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Odborná způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeuta: absolvent střední zdravotní školy (obor fyzioterapeut), absolvent vyšší odborné zdravotní školy (diplomovaný fyzioterapeut), absolvent VŠ (Bc).
Preferujeme zaměstnání na plný úvazek, nicméně možný je i částečný.
Požadujeme certifikát o absolvování kurzu opravňující vykazovat kód 21221 (LTV na neurofyziologickém podkladě) nebo příslib brzkého získání certifikátu. Dále žádáme pracovitost a příjemné vystupování.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, dobré platové ohodnocení, kolegiální a profesionální tým. Nástup dohodou.
Stručný a krátký životopis posílejte na: [email protected].
Adresa: Broumovská 989, Liberec 6, www.rehabilitace-broumovska.cz
tel: 606 806 648

Poslední změna:2016-11-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11712670752

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou