Lékař/lékařka

Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí

Lázeňská 58, 56112 Brandýs nad Orlicí, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí přijme lékaře/lékařku do svého týmu.
Požadujeme odbornou způsobilost k výkonu povolání podle zákona č. 95/2004 Sb., zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost a dobré komunikační dovednosti.
Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení a jednorázovou odměnu po uplynutí zkušební doby, možnost dalšího profesního rozvoje a vzdělávání, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, možnost pronájmu bytu, práci v příjemném prostředí. Vhodné i pro absolventy. Životopisy zasílejte na email: [email protected]
Nástup možný ihned, nebo dohodou.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí je zařízení s dlouholetou tradicí v poskytování lázeňské a rehabilitační péče. Nachází se v malebném východočeském městečku, které leží v podhůří Orlických hor na hlavní trati Praha-Česká Třebová a v oblasti chráněného území Přírodního parku Orlice.
ID: 2708997  Datum zveřejnění: 31.8.2016