Lékaři se zájmem o ucelenou rehabilitaci - lékaři se specializovanou způsobilostí (nebo v přípravě) v oboru rfm, neurologie, interna, ortopedie

Rehabilitační ústav Kladruby (MPSV)

Místo práce
30, 258 01 Kladruby, Okres Benešov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-04
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lékaři (221)

Pracoviště a kontakty

Firma:Rehabilitační ústav Kladruby, IČ 00068705
Pracoviště:Rehabilitační ústav Kladruby [1], Kladruby 30, 25801 Vlašim

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-04
Mzdové rozpětí:od 23000 do 50000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Kladruby u Vlašimi
Ústav se nachází cca 50 km od Prahy na trase dálnice DI.
Nabízíme velmi dobré platové podmínky, profesní i kariérní růst, podporu vzdělávání, vědy a výzkumu, možnost poskytnutí služebního bytu nebo ubytování, mateřská škola v areálu.

Poslední změna:2017-01-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Benešov

číslo volného místa: 6117030782

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně