Obchodní zástupce

Rehatrade, s. r. o.

Morava a Čechy, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmínky (brutto)
základ + provize z prodeje

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- starostlivost o zákazníky v uvedeném regionu – intenzivní práce v terénu
- vyhledávání nových zákazníků (sportovní kluby, kliniky, ordinace, specializované obchody...)
- zodpovědnost za plnění obchodního plánu v uvedeném regionu
- vyřízení objednávek
- další úlohy ve smyslu obchodní strategie společnosti
- systematické monitorování trhu a zpracování informací

Zaměstnanecké výhody, benefity

- služební automobil a mobilní telefon, notebook
- prostor pro seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů
- práce ve stabilní společnosti
- motivační variabilní složka mzdy

Informace o náboru

Vybraní uchazeči budou přizvani k osobnímu pohovoru. Životopisy spolu s motivačním listem zasílejte na uvedený e-mail v slovenském, nebo českém jazyce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

výhodou je orientace v sportovních odvětvích a fyzioterapii

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Španělský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Pokladna - Základy
Fakturace - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti v oblasti prodeje (sportovní medicína, rehabilitace, fyzioterapie...)
- příjemné vystupování
- dynamika, flexibilita, komunikativnost
- trestní bezúhonnost
- zkušenosti z oblasti služeb zákazníkům
- orientace na výsledky
- kreativní, analytické a komplexní myšlení
Hledáme aktivního samostatného uchazeče s chutí pracovat dynamicky se zápalem pro danou oblast.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Rehatrade, s. r. o. je výhradním distributorem společnosti RehabMedic Spain pro Českou republiku. Našimi klienty jsou sportovní kliniky, sportovní kluby, fyzioterapeuti... Na Slovensku se sídlem v Bratislavě a provozovnou v Trenčíne společnosť pod názvem Energysport, s. r. o. funguje již od roku 2014. Mezi její klienty patří témeř všechny prvoligové futbalové kluby, sportovní kliniky, ale i sportovní kluby nižších souteží a dalších sportovních odvětví. Více informací na www.energysport.sk
ID: 2886522  Datum zveřejnění: 11.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: základ + provize z prodeje