Referent/ka surovin

REHAU Automotive, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Biskupická 781, 569 43 Jevíčko, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:REHAU Automotive, s.r.o., IČ 45799261, http://www.rehau.cz
Pracoviště:REHAU Automotive, s.r.o. - Jevíčko, Biskupická 781, 569 43 Jevíčko

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: SŠ, VOŠ vzdělání, komunikativní znalost NJ a/nebo AJ podmínkou, zkušenosti z výrobního závodu výhodou, velmi dobrá znalost práce na PC podmínkou, svědomitost, samostatnost, pečlivost, odolnost vůči stresu, schopnost prosadit se, velmi dobré organizační schopnosti, komunikativnost, ochota učit se novým věcem, ŘP sk.B

Pracovní náplň: denní komunikace se zahraničními dodavateli, odpovědnost za včasné objednání jednotlivých surovin a komponentů, správa skladových stavů všech surovin a komponentů, odpovědnost za včasnou dodávku surovin pro výrobu dle výrobních plánů, odpovědnost za optimální skladové množství, koordinace a správa prováděných fyzických inventur
Zaměstnanecké výhody: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, firemní kantýna, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na významné životní události, podpora volnočasových aktivit, poskytnutí slev u vybraných externích prodejců a poskytovatelů služeb

Poslední změna:2016-12-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Svitavy

číslo volného místa: 11811640725

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou