Plánovač/ka výroby pro oddělení vstřikolisování

REHAU Automotive, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
177, 571 01 Linhartice, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci ve výrobě (43220)

Pracoviště a kontakty

Firma:REHAU Automotive, s.r.o., IČ 45799261, http://www.rehau.cz
Pracoviště:REHAU Automotive, s.r.o. - Moravská Třebová, Linhartice 177, 571 01 Moravská Třebová 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: SŠ,VOŠ vzdělání, aktivní znalost NJ, popř. AJ podmínkou, zkušenosti z výrobního závodu výhodou, velmi dobrá znalost práce na PC podmínkou, svědomitost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost, ochota učit se novým věcem, odolnost vůči stresu, schopnost prosadit se, velmi dobré organizační schopnosti, ŘP sk. B.

Pracovní náplň: koordinace plánu výroby s ohledem na požadavky zákazníka, spolupráce s oddělením výroby, sledování plnění plánu výroby, návrhy optimalizace plánu s ohledem na aktuální situaci, sledování stavu zásob, přijímání opatření v případě jejich ponížení.
Zaměstnanecké výhody8): Motivující finanční ohodnocení, 13. mzda, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 12 000 Kč/rok, firemní kantýna - příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění 6 000 Kč/rok, finanční příspěvek k významným životním událostem, podpora volnočasových aktivit.

Poslední změna:2017-03-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Svitavy

číslo volného místa: 12285430726

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní