Referent/ka surovin pro závod jevíčko

REHAU Automotive, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Biskupická 781, 569 43 Jevíčko, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:REHAU Automotive, s.r.o., IČ 45799261, http://www.rehau.cz
Pracoviště:REHAU Automotive, s.r.o. - Jevíčko, Biskupická 781, 569 43 Jevíčko

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: SŠ/VOŠ vzdělání, aktivní znalost NJ nebo AJ podmínkou, dobrá znalost práce na PC podmínkou, znalost prostředí výrobního závodu výhodou, svědomitost, samostatnost, pečlivost, komunikativnost, ochota učit se novým věcem, odolnost vůči stresu, schopnost prosadit se, velmi dobré organizační schopnosti, ŘP sk. B

Pracovní náplň: denní komunikace se zahraničními dodavateli, odpovědnost za včasné objednání jednotlivých surovin a komponentů, správa skladových stavů všech surovin a komponentů, odpovědnost za včasnou dodávku surovin pro výrobu dle výrobních plánů, odpovědnost za optimální skladové množství, koordinace a správa prováděných fyzických inventur.

Motivující finanční ohodnocení, pružná pracovní doba, 13. mzda, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 12 000 Kč/rok, firemní kantýna - příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění 6 000 Kč/rok, finanční příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte), podpora volnočasových aktivit.

Poslední změna:2017-04-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Svitavy

číslo volného místa: 12593660739

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní