Asistent/ka

REINFILD, družstvo (MPSV)

Místo práce
Částkova 689, 326 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-09
Mzdové podmínky (brutto)
12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:REINFILD, družstvo, IČ 27989551
Pracoviště:REINFILD, družstvo - 001, Částkova 689/74, Lobzy, 326 00 Plzeň 26

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-12-09
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Životopis zasílejte na e-mail: [email protected]
Hledáme komunikativního pracovníka na pozici asistent/ka na plný úvazek na dobu neurčitou s 3 měs. zkušební dobou.
Požadujeme: bezúhonnost, uživ. znal. práce na PC (Microsoft excel), dobré komunikativní a vyjadřovací vlastnosti, SŠ vzděl., praxe není podmínkou.
Nabízíme: služební telefon, neomezený tarif, měsíční mzda 12 tis. Kč a po zkušební době možnost až 15 tis. Kč + osobní ohodnocení.
Náplň práce: zpracování nabídek pro klienty, komunikace s klienty a firemními partnery, evidence klientů. Bližší info na osobním pohovoru.
Pro uchazeče možnost osobního kontaktu každou středu mezi 8-12 h v kanceláři - Částkova 74, Plzeň.

Poslední změna:2014-12-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 8195820710

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou