Php programátor

REINTO, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Olomoucká 1005, 627 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývojáři softwaru (25120)

Pracoviště a kontakty

Firma:REINTO, s.r.o., IČ 29366194
Pracoviště:REINTO, s.r.o.-prac.Olomoucká, Olomoucká 1005/166, Černovice, 627 00 Brno 27

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 35000 do 50000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě zájmu posílejte Vaše životopisy spolu s krátkým průvodním odstavečkem na email: [email protected]

Jsme vývojářské studio Reinto, věnujeme se především zakázkové tvorbě mobilních a webových aplikací pro naše klienty.

V současné době hledáme nového člena týmu, který se zabývá vývojem webových aplikací a má zkušenost i s WordPress.

Požadujeme:
" znalost PHP 5.x
" pokročilá znalost práce ve WordPress
" zkušenost s prací s libovolným PHP frameworkem
Výhodou:
" Znalost frameworku Laravel
" Cit pro grafiku (vyladění vzhledu aplikace - ikony, barvy, apod.)
" analytické myšlení, kreativitu, schopnost práce v týmu
Nabízíme:
" Pracovní příležitost vhodná i pro studenty VŠ
" Pracovní poměr HPP/ DPP nebo DPČ - dle zájmu uchazeče
" Práce časově flexibilní, možnost práce z domu
" Konkurenceschopné finanční ohodnocení
" Moderní kanceláře v Brně
" Práci v mladém přátelském kolektivu
" Časté team buildingové akce
" Pravidelné Pivorady, PizzaDay, Poker, Business Breakfast
" Školení a kurzy přímo ve firmě
" Nástup ihned

Poslední změna:2017-04-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12503820794

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou