Referent evidence

REJSTŘÍK TRESTŮ (MPSV)

Místo práce
Soudní 988, 140 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
18300 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:REJSTŘÍK TRESTŮ, IČ 00026085
Pracoviště:Soudní 988/1, Nusle, 140 00 Praha 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 18300 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavek vzdělání: středoškolské
Požadované znalosti:
- znalost práce na PC (MS Office) na uživatelské úrovni,
- komunikativní znalost anglického jazyka,
- schopnost základní orientace v právních předpisech nezbytných k výkonu sjednané práce a schopnost její aplikace na danou problematiku.
Náplň práce:
- vyhotovení výpisů a opisů z evidence Rejstříku trestů dle zákona č. 269/1994 Sb., o Rejstříku trestů,
- ověření aktuálnosti záznamu o odsouzení ve výpisu z evidence Rejstříku trestů,
- zpracování údajů o odsouzení a dalších skutečností důležitých pro zápis v evidenci Rejstříku trestů,
- vyřízení osobně podaných žádostí o výpis z evidence Rejstříku trestů na základě předložených dokladů a žádostí o informace dle § 12 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Další dovednosti, schopnosti, požadavky:
- samostatnost, spolehlivost, důslednost, schopnost týmové práce, komunikační schopnosti,
- čistý trestní rejstřík.

Odměňování je v souladu s ustanovením § 123 zákoníku práce a § 5 odst. 4 nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.

Přihlášku do výběrového řízení ve formě motivačního dopisu a Vašeho strukturovaného životopisu zasílejte na adresu Rejstříku trestů nebo e-mailem na adresu: [email protected]

Poslední změna:2017-04-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

číslo volného místa: 12554200751

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou