Technický specialista/stka pro návrh vzt zařízení

REMAK a.s. (MPSV)

Místo práce
Ďáblická 41, 182 00 Praha, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2015-02-19
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební technici projektanti, konstruktéři (31122)

Pracoviště a kontakty

Firma:REMAK a.s., IČ 15770397, http://www.remak.cz
Pracoviště:REMAK a.s. - pracoviště Praha, Ďáblická 41/42, 18200 Praha 82

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-02-19
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:TECHNICKÝ SPECIALISTA PRO NÁVRH VZT ZAŘÍZENÍ
Zaměstnavatel požaduje: VŠ/SŠ vzdělání technického směru. Znalost oboru TZB - výhodou
Obchodní nebo technická prax. Dobrá znalost SW aplikací MS Office, Internet . Dobré analytické a komunikační schopnosti . Ochota k vysokému pracovní nasazení. Samostatnost, flexibilita
Řidičský průkaz sk. B
Popis pracovního místa:
Pracovní místo je podřízeno vedoucímu technických specialistů
Hlavní náplní práce je: Tvorba cenových a technických nabídek. Poradenská a konzultační činnost v oboru vzduchotechniky. Péče o stávající zákazníky. Posuzování technického řešení VZT zařízení v projektech .Technické poradenství a konzultace s projektanty a montážními firmami. Konzultační činnost ohledně zakázek s technickým zázemím firmy. Podpora obchodních zástupců v regionu Čechy .
První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2015-02-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 8473720763

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou