Automechanik - případně zámečník

REPAROSERVIS spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
SNP 278, 382 41 Kaplice, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-15
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři motorových vozidel (7231)

Pracoviště a kontakty

Firma:REPAROSERVIS spol. s r.o., IČ 63994445
Pracoviště:REPAROSERVIS spol. s.r.o., SNP 278, 382 41 Kaplice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-15
Mzdové rozpětí:od 18000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Automechanik - případně zámečník - vzdělání vyučen v oboru automechanik nebo zámečník. Zkušenosti s HT nebo těžkou nákladní technikou výhodou, schopnost pracovat samostatně, technické myšlení, manuální zručnost, pečlivost, řidičský průkaz sk. B. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda 18 000,-- - 20 000,-- Kč hrubého, odpovídající finanční ohodnocení, systém výkonových bonusů ke mzdě po uplynutí zkušební lhůty, 4 týdny dovolené, stravenky. Kontakt: volejte od Po do Pá p. Loula 602 235 182, [email protected]. Případně osobní schůzka na adrese: REPAROSERVIS spol. s r.o., SNP č.p. 278, 382 41 Kaplice od 7:30 do 16:00h.

Poslední změna:2017-02-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 12170910780

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B