Obchodní manažer/ka

RESPECT OSTRAVA, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Přívozská 134, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-10-19
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:RESPECT OSTRAVA, s.r.o., IČ 25377302
Pracoviště:RESPECT OSTRAVA, s.r.o.;, Přívozská 134/6, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-10-19
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Přívozská 134/6, Moravská Ostrava

Kontakt na tel.: 596 693 883 nebo na e-mail: [email protected]

Náplň práce:
-Akviziční činnost v souladu s obchodní strategii společnosti a vyhledávání obchodních příležitostí
-Prezentace společnosti a jejích služeb
-Příprava a realizace obchodních projektů
-Příprava prezentačních materiálů k oslovení vybraného segmentu klientů
-Zpracování nabídek do výběrových řízení na makléře
-Provádění auditů pojistných programů
-Vedení a vyhodnocování výběrových řízení na pojistitele
-Jednání s klienty a pojistiteli

Požadujeme:
-SŠ/VŠ vzdělání ukončené maturitou (nejlépe ekonomického nebo technického směru)
-Dobrá znalost práce s PC (MS Office, Internet)
-Jazykové znalosti AJ/NJ (výhodou)
-Řidičský průkaz skupiny B
-Zkušenosti s obchodním jednáním a prezentaci na velmi dobré úrovni
(dobré vyjednávací schopnosti, komunikační a prezentační dovednosti)
-Samostatnost, odpovědnost a schopnost prosadit se
-Občanskou bezúhonnost

Nabízíme:
-Práci ve stabilní, dynamické a trvale se rozvíjející společnosti
-Motivující pracovní ohodnocení
-Možnost pracovního růstu a dalšího vzdělávání
-Zaměstnanecké benefity

Obchodní manažer/ka má na starosti vyhledávání a oslovování nových klientů s nabídkou pojistných programů, speciálních pojistných produktů a odborných služeb. Podílí se na vytváření a realizaci obchodních projektů, na zpracování auditů pojistných programů, realizaci výběrových řízení a sestavování pojistných programů.

Nástup možný dle dohody.
HPP na dobu určitou.

Poslední změna:2015-10-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9624360759

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou