Realitní makléř/ka

Restart Reality s.r.o.

Místo práce
Schweitzerova 798/99a, Okres Olomouc
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
15.02.2017
Mzdové podmínky (brutto)
30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Získává nemovitosti na prodej a pronájem, zajišťuje prohlídky těchto nemovitostí
• Zpracovává zakázky k exportu v realitním softwaru
• Stará se o portfolio svých zakázek (je v kontaktu s prodávajícími)
• Sjednává obchodní podmínky případu, komunikuje s advokáty, klienty, případně bankou
• Aktivně vyhledává nové zakázky na prodej a pronájem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaškolení zdarma
- vysoké finanční ohodnocení závislé na svých výkonech
- provize z hypoték
- flexibilní pracovní dobu - práce na ŽL
- nástup dle dohody
- žádné poplatky RK
- hrazená inzerce
- omezený počet spolupracovníků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

obchodní dovednosti , samostatnost, komunikativní jednání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Restart Reality s.r.o. je mladá, dynamicky se rozvíjející společnost působící v Olomouckém a Zlínském kraji. Avšak díky dlouholetým zkušenostem našich realitních makléřů na realitním trhu může nabídnout kvalitní a profesionální služby v oblasti realit. Specializujeme se zejména na prodej a pronájem bytů, domů, komerčních prostor a pozemků.
Mimo jiné nabízíme výkup nemovitostí a veškeré finanční a právní služby spojené s pořízením nového bydlení.
Klademe důraz především na profesionální a korektní přístup ke klientovi a našim dlouhodobým cílem je spokojený klient jak na straně prodávajícího tak i kupujícího, který naši kancelář v budoucnu využije znovu nebo doporučí dál.
ID: 2931934  Datum zveřejnění: 15.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000