Prodavačka/prodavač pro prodejnu EXE JEANS Kolín

Retail active s.r.o.

Místo práce
Rorejcova 906, 280 02 Kolín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro prodejnu Exe JEANS v OC Futurum Kolín hledáme vhodného uchazeče na pozici

prodavačka/prodavač

Úspěšný kandidát by měl mít rád módu, mít obchodního ducha, být komunikativní, energický, usměvavý, se smyslem pro práci v kolektivu a s pozitivním vztahem k zákazníkům.

Požadujeme základní znalost práce na PC. Zkušenosti z maloobchodu v textilní branži jsou výhodou.

Žádosti včetně profesního životopisu a tel.čísla zasílejte e-mailem na andrzej@exejeans.com.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme přátelskou atmosféru, zázemí stabilní společnosti, motivující finanční ohodnocení, pracovní oděvy zdarma a výrazné zaměstnanecké slevy na celou nabídku prodejny.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost působí na českém trhu a provozuje multibrandové prodejny s širokou nabídkou dámských a pánských jeansů a volnočasové módy. Značky v nabídce prodejen: Cross Jeans, Mustang Jeans, Big Star, Mavi Jeans a další.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

nám. Přátelství 1518/2
10200 Praha 10
ID: 2760680   Datum zveřejnění: 11.10.2016