Strážný, detektiv v obchodě v civilu - vlašim, vlasákova 1830

RETAIL SECURITY s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vlasákova 1830, 258 01 Vlašim, Okres Benešov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-04-20
Mzdové podmínky (brutto)
65 - 75 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci ostrahy, strážní (54142)

Pracoviště a kontakty

Firma:RETAIL SECURITY s.r.o., IČ 28849973
Pracoviště:RETAIL SECURITY s.r.o.001, Vlasákova 1830, 258 01 Vlašim

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2015-04-20
Mzdové rozpětí:od 65 do 75 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástupní mzda + náborový příspěvek + odměny za záchyty, možnost ubytování, čistý rejstřík trestů, praxe v oboru vítána, poctivost, samostatnost, flexibilita, stabilita, zodpovědnost, pracovní nasazení, ochota učit se novým věcem, možnost HPP nebo dohody o provedení práce

Poslední změna:2015-04-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Benešov

číslo volného místa: 7494440773

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou