Účetní a administrativní pracovník/ce

RF servis pro stavby s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Slunečná 1153, 383 01 Prachatice, Okres Prachatice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-23
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní všeobecní (33131)

Pracoviště a kontakty

Firma:RF servis pro stavby s.r.o., IČ 24784249
Pracoviště:RF servis pro stavby s.r.o. provoz Prachatice, Slunečná 1153, 38301 Prachatice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-23
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme - všeobecný přehled o účetnictví a administrativní činnosti (smlouvy,objednávky, fakturace…), dále loajalitu, bezúhonnost a komunikativnost, praxe v oboru min. 3roky
Nabízíme - smlouvu na dobu neurčitou, stálost pracovní pozice, platový růst a osobní ohodnocení. Mladý a dynamický kolektiv
Kontakt:
- Kontaktní telefon - 777 877 847
Email - [email protected]

Poslední změna:2017-01-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prachatice

číslo volného místa: 12043200774

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou