Konzultant franšízové prodejny O2 – Česká Lípa

RILLE.CZ s.r.o

Místo práce
Česká Lípa, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Bude to mazec!
- Rozhodně nevolej, pokud hledáš pohodu, klídek a tabáček!
- Pokud Ti nevadí školení, vzdělávání, jasné cíle a vize, tak jsi náš člověk.
- Platíme dobře pouze za dobře odvedenou práci a přidáme k tomu i skvělý a stálý kolektiv, firemní akce a výhody pro Tebe a celou Tvou rodinu.
Těšíme se na Tebe.

Co bude náplní tvé práce?

* Nový způsob prodeje produktů a služeb na franšízové prodejně
* Být inspirací pro zákazníky a ukázat jim nabídku produktů a služeb
* Pomáhat s vyřešením jejich požadavků a potřeb
* Když bude volněji, čeká tě trocha administrativy, ale nic složitého

Ozvi se nám, pokud odpovíš ANO na většinu těchto otázek:

* Často využívám aplikace v chytrém telefonu nebo tabletu a stále hledám nové
* Umím velmi dobře mluvit s lidmi, nebojím se je oslovit a nabídnout jim vhodnou službu
* Technologie jsou součástí mého života a rád/a o nich mluvím
* Jsem aktivní a baví mě učit se nové věci
* Zajímají mě potřeby zákazníka a nebojím se mu prodat to, co potřebuje
* Kamarádi a rodina se na tebe vždy obrací, když potřebují pomoci s výběrem služby, koupit mobil nebo hledají vhodnou aplikaci
* Když objevím novou aplikaci nebo šikovnou službu, hned se o to musím s někým podělit
* Mám v kapse maturitní vysvědčení
* Jsem časově flexibilní a pracuji na maximum
* Moje předešlá prodejní zkušenost je výhodou
* Můžu nastoupit ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pokud tě vybereme, máš se na co těšit. Čeká tě:

* Dynamická práce pro největší telekomunikační společnost v ČR
* Pozitivní tým fajn kolegů, stejných technologických nadšenců jako jsi ty
* Motivující mzdové ohodnocení - složené z fixní a variabilní částky, kterou si ovlivníš prodejním výkonem. Výše variabilní složky nemá horní hranici, záleží jen na tobě.
* O novinkách a trendech se dozvíš jako první díky našim školením
* Cool výhody (mobil, se kterým zaujmeš a do něj internet, tarif, kdy nebudeš řešit, kdy a komu se ozveš, tablet jako pracovní nástroj i super hračka na doma, slevy pro rodinu a kamarády)
* Pestré benefity (např. zvýhodněný Internet na doma, O2 TV, stravenky...)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost RILLE.CZ s.r.o. je Franchízovou prodejnou O2.
ID: 1986869  Datum zveřejnění: 15.9.2015