Konzultant prodejny O2 - Liberec

RILLE.CZ s.r.o

Místo práce
Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako vejce vejci – přesně tak se mají franšízové prodejny O2 Czech Republic a. s. podobat těm značkovým. Naše společnost propůjčuje samostatným podnikatelům svůj design a know-how, a to zcela záměrně.
Na sedm desítek franšízových prodejen O2 tak vyplňuje bílá místa na mapě České republiky. Nabízíme Ti zaměstnání na plný úvazek ve společnosti RILLE.CZ s. r. o.

Baví Tě práce s lidmi? Nebojíš se nových příležitostí a chceš lidem zjednodušovat život pomocí moderních technologií?

Pak hledáme právě Tebe!

Tvůj pracovní den:
* Prodej produktů a služeb v O2 prodejně
* Inspirování zákazníků a ukázka produktů a služeb
* Pomoc s vyřešením jejich požadavků a potřeb
* Jednoduchá administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co pro Tebe máme my?
* Práci s fajn kolegy a nadřízeným, který se Ti bude věnovat
* Denní kontakt s moderními technologiemi
* Motivující plat, který můžeš ovlivnit svým prodejním výkonem
* Benefity (zvýhodněný internet na doma, O2 TV)
* Zaměstnanecké výhody (mobil s 4G LTE internetem, tablet, neomezené volání či slevy pro rodinu a kamarády)

Měníme telekomunikační trh, buď při tom!

Informace o náboru

Zaujala-li Tě naše nabídka a myslíš, že bys mohl/a být vhodným kandidátem, neváhej a pošli nám svůj strukturovaný životopis s fotografií.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Obchod, Telekomunikace

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co u Tebe hledáme?
* Umíš velmi dobře mluvit s lidmi, nebojíš se je oslovit a nabídnout jim vhodnou službu
* Jsi aktivní a baví Tě učit se nové věci
* Máš v kapse maturitní vysvědčení
* Tvoje předešlá prodejní zkušenost je výhodou, nikoliv podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost RILLE.CZ s.r.o. je Franchízovou prodejnou O2.
ID: 2339773  Datum zveřejnění: 24.11.2015