Kuchař(ka) (šéfkuchař) SantaFe v OC Praha - Chodov a Palladium

Rio de Cafe s.r.o.

OC Chodov, Roztylská 19, Praha 4, NC Palladium, nám.Republiky 1, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 27000 Kč/měsíc, Základní plat + prémie od tržeb

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce v rychlo obslužné restauraci SantaFe v OC Chodov, Praha 4 a SantaFe v NC Palladium, Praha 1, režim práce dlouhý ( Po,Út,Pá, So,Ne)/ krátký (Stř.,Čtv.) týden při 12h. směně, otevřeno od 9 do 21 hod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

stravování, školení

Informace o náboru

Uchazeč pošle svoji žádost s fotografií na email [email protected]. Hledáme kandidáty s praxí minimálně dva roky na pozici kuchař nebo s praxí minimálně pět let na pozici šéfkuchař. Ideální kandidát má zkušenosti s přípravou poledního menu - česká kuchyně a to nejlépe v jídelnách s intensivním provozem a dostatečnou praxi v oboru. Vybraným kandidátům odpovíme a nabídneme placenou zkušební směnu. Proto kandidát v zaslané emailové správě napíše minimálně dva termíny v nejbližší možné době, kdy je schopen absolvovat zkušební směnu. Podmínkou zařazení je platný zdravotní průkaz a odborná způsobilost ( výuční list kuchař, rekvalifikační kurz, hotelová škola). Pozice je vhodná i pro ženy s praxí v jídelnách.
Bez zaslání požadovaných náležitostí ( fotografie, možné termíny zkušební směny ) nebude kandidát zařazen do výběrového konání. Děkujeme všem účastníkům výběru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

vyučen v oboru kuchař-číšník

Praxe na pozici/v oblasti

2

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Tato pozice není vhodná pro začátečníky ani pro kuchaře kteří nemají zkušenosti s intenzitou provozu vytížené restaurace nebo jídelny. Předchozí zkušenosti jsou nutností. Na pozici šéfkuchař je požadovaná praxe minimálně 5 let, na pozici kuchař 2 roky. Vhodné pro uchazeče s praxi z jídelny. Na receptury a technologické postupy bude kuchař zaškolen.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Provozuje franchise SantaFe a L.A. finger food v OC v ČR

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1849466  Datum zveřejnění: 28.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19000 - 27000 Kč/měsíc, Základní plat + prémie od tržeb