Pokladní výdeje jídel v OC ( Palladium, Chodov ) Praha

Rio de Cafe s.r.o.

OC Chodov, Roztylská 19, 148 00, NC Palladium, Praha 1, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 21000 Kč/měsíc, Základní plat + prémie od tržeb

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce v bistru SantaFe buď v NC Palladium Praha 1 nebo v OC Chodov Praha 4. Režim práce dlouhý ( Po,Út,Pá, So,Ne)/ krátký (Stř.,Čtv.) týden při 12h. směně, otevřeno od 10 do 22 hod. Hledáme pokladní do TPP, ne na příležitostní brigádu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

stravování

Informace o náboru

Životopis musí obsahovat náplň práce, kterou kandidát vykonával v jednotlivých zaměstnáních. Odpovíme jen vybraným kandidátům. Těm bude nabídnuta placená zkušební směna. Proto uveďte 2-3 termíny, kdy můžete absolvovat pohovor nebo zkušební směnu v případě , že budete vybrán(a). Kandidáti, kteří nepošlou životopis s fotografií nebo neuvedou termíny kdy mohou absolvovat pohovor nebo placenou zkušební směnu, nebudou zařazeni do výběru. Podmínkou zařazení na směnu je platný zdravotní průkaz pro práci v potravinářství. Uchazeč pošle svoji žádost na email [email protected] a to včetně životopisu s fotografii a uvedením dnů, kdy můžou zkušební směnu absolvovat a na kterém pracovišti by chtěli v případě výběru do TPP působit ( OC Chodov nebo NC Palladium ). Vybraní uchazeči budou osloveni emailem s instrukcemi dalšího postupu. Podmínkou přijetí je platný zdravotní průkaz a čistý výpis z registru trestů. Hledáme pokladní do TPP ne na letní brigádu. Děkujeme všem uchazečům, kteří reagovali na inzerát,

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

vyučen v oboru prodavač nebo kuchař-číšník

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Práce je náročná na komunikativnost a také na stání a pohyb při obsluze zákazníků.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Provozuje franchise SantaFe a L.A. finger food v OC v ČR

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1852286  Datum zveřejnění: 1.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16000 - 21000 Kč/měsíc, Základní plat + prémie od tržeb