Vedoucí směny SantaFe v OC Chodov, Praha

Rio de Cafe s.r.o.

OC Chodov, Roztylská 19, Praha nebo NC Palladium, Praha 1, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 24000 Kč/měsíc, Základní plat + prémie od tržeb

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce v bistru v OC Chodov, režim práce dlouhý ( Po,Út,Pá, So,Ne)/ krátký (Stř.,Čtv.) týden při 12h. směně, otevřeno od 10 do 22 hod. , režim práce dlouhý/krátký týden při 12 hod. směně, otevřeno od 9 do 21 hod. Náplní práce vedoucího směny je i výpomoc u výdeje v čase obědů od 11 do 15h a večer od 18 do 19,30h. Nutné znalost práce s Excelem a MS Wordem. Pozice není vhodná pro zájemce s minimální praxí a s bydlením mimo dosah MHD v Praze. Disponování osobním automobilem je vítáno. Provozovny se uzavírají po 22hod., kdy je doprava mimo Prahu hlavně o víkendech značně komplikovaná. Pozice je ideální pro kandidáty se zkušeností z větších a vytíženějších jídelen nebo z nadnárodních řetězců Mc Donalds, KFC, Subway. Kandidáti, kteří nesplňují požadavek minimálně 3 leté praxe, čistého třesního rejstříku a nezašlou v příloze svůj životopis s fotografií, nebudou na osobní pohovor pozváni. Děkujeme všem kandidátům za účast ve výběrovém konání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

stravování, školení

Informace o náboru

Životopis musí obsahovat náplň práce, kterou kandidát vykonával v jednotlivých zaměstnáních. Kandidáti, kteří nepošlou životopis s fotografií, nebudou zařazeni do výběru. Vybraní kandidáti budou pozváni na pohovor. Uveďte proto 2-3 termíny, kdy mužete absolvovat pohovor a pŕípadnou placenou zkušební směnu pro případ, že budete vybrán. Podmínkou zařazení na směnu je platný zdravotní průkaz pro práci v potravinářství. Uchazeč pošle svoji žádost na email [email protected] a to včetně přílohy životopisu s fotografii. Vybraní uchazeči budou osloveni emailem s instrukcemi dalšího postupu. Podmínkou přijetí je platný zdravotní průkaz.

Tato pozice je vhodná pro kandidáty s minimálně tříletou zkušenosti na pozici kuchař nebo provozní. Podmínkou je čistý třesní rejstřík. Odpovíme jenom vybraným uchazečům emailem s datumem, kdy se mají dostavit na placenou zkušební směnu proto je mimořádně důležité, uvést v odpovědi na inzerát i 3 až 3 termíny kdy může absolvovat zájemce placenou zkušební směnu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

vyučen v oboru kuchař-číšník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Ruský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

1

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Tato pozice je vhodná pro kandidáty s minimálně tříletou zkušenosti na pozici hlavní kuchař, vedoucí směny nebo provozní. Ideální pro kandidáty se zkušeností z nadnárodních řetězců Mc Donalds, KFC, Subway. Kandidáti, kteří nesplňují požadavek praxe, čistého třesního rejstříku a nezašlou v příloze svůj životopis s fotografií, nebudou na osobní pohovor pozváni.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Provozuje franchise SantaFe a L.A. finger food v OC v ČR

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2041272  Datum zveřejnění: 8.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 24000 Kč/měsíc, Základní plat + prémie od tržeb