Kuchař na říční lodi

Riseday Ltd

Místo práce
Slovenská republika, Maďarsko, Německo, Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1800-2100 EUR Netto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zodpovědný za oblast kuchyně dle pozice
• Aktuální pozice jsou Chef, Sous Chef, Chef Entremetier nebo Patissier
• Zodpovědný za profesionální přípravu a distribuci nabízených pokrmů, včetně snídaňového bufetu a jídla pro posádku
• Aranžování připravovaných pokrmú s vysokým dúrazem na estetickou stránku servírování.
• Dodržování přesne stanovených postupú prípravy pokrmú.
• Dodržiování prísnych hygienických standardú a čistoty na pracovisku, včetne norem HCCP
• Asistence s nakládáním lodního zásobování a tvorbou mesíční inventury
• Asistence s každodenním úklidem lodní kuchyně

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Ubytování a strava zdarma
• Uniforma kompletne zaobstaraná
• Náhrada cestovních nákladú ve formě paušálu
• Kariérní postup
• Práce v prátelském a profesionálním kolektivu
• Mezinárodní zdravotní pojištení v době kontraktu

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení náboru 24.8.2014

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Kuchár, Gastronómia, Hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Dokončené vzdělání jako kuchař
• Další specifický tréning / kulinářské kurzy jsou výhodou
• Profesionální zkušenost ve srovnatelné pozici ve 4* hotelu výhodou
• Zkušenost s prací v zahraničí anebo na lodi je velkou výhodou
• Přesnost, flexibilita, komunikační zručnosti odolnost proti stresu a motivovanost,
• vysoký smysl pro čistotu a hygienu, bezúhonné vystupování
• Vysoké pracovní nasazení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme silná zahraniční spoločnosť púsobící v oblasti turizmu, hoteliérství a osobní lodní dopravy.

Do svého týmu hledáme schopné a motivované lidi s vášní pro práci v hoteliérství a vybroušeným smyslem pro kvalitu servisu. Nabízíme nevšednou a finančne dobře ohodnocenou práci na osobních říčních lodích plavících se po Dunaji s převažne Nemeckou klientelou. Láká li Vás práce v atraktivním prostředí 4* hotelu, cestování, mezinárodní pracovní kolektiv a možnost kariérního rústu, zašlete nám svúj životopis spolu s fotografií. Na jeho základe budeme kontaktovat vhodné kandidáty o jednotlivé pozice.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1841763  Datum zveřejnění: 20.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1800-2100 EUR Netto